runner

Runner

Runner, Runner İmalatı, Toptan Runner, Baskılı Runner

Ev, Restorant, Otel, Davet ve organizasyonlar için baskılı Runner tasarımı ve imalatı. Ajanslar, organizasyoncular, Lokanta, düğün salonu, düğün, nişan, sünnet, doğum günü gibi etkinliklerde kullandıkları, özel baskılı kumaş runner, masa örtüsü, tasarlama baskı ve imalatı yapmaktayız.
1.kalite kumaştan ranır
insan sağlığına zarar vermeyen çıkmayan solmayan baskı ile ranır imalatı.
Pötikare kumaş, Ham Bez Kumaş, Alpaka Kumaş, Gabardin Kumaş
İstenildiğinde dikimli istenildiğinde lazer kesimli
Tasarımlarınızı, uygun formatta bize ilettiğiniz takdirde, tasarımlarınızın baskılı kumaş ile dikişli ranır, resim kalitesinde bizden üretim olarak alabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz. 0212 5450110 Demspor Tekstil Saygılarımızla.

Yastık

YASTIK, Kırlent, ihracatçı üretici ve toptan satış yapan firmaların İhtiyacı olan yastık, kırlent, minder, pano baskı, perde, runner, masa örtüsü baskı gibi ev işyeri ve organizasyon dekorasyonları için kullanabileceğiniz baskılarınızı kaliteli ve hızlı bir şekilde profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Baskı Tasarımlarınızı gönderin, profesyonel iş kalitesini sunalım sizlere. Firmalarının toplu ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Müşteri Temsilcilerimiz 0212 5450110 pbx saygılarımızla

Go to Top